KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374077
nr 1337 4077
Lykke Vigen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, Signerad, "Mallorca". Signerad, daterad -63. Olja på duk, 45x70 cm
Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:15:51